Praturtinkime paslaugas IT

Internete prijungtų įrenginių kiekis didėja milžinišku greičiu. Tai sukuria galimybę atrasti naujus paslaugų ir produktų teikimo būdus.

Tuo pačiu kinta ir klientų lūkesčiai, ko jie gali tikėtis iš organizacijos skaitmeninių bendravimo kanalų. Klientai tikisi vis didesnio kiekio ir kokybiškesnių skaitmeninio bendravimo galimybių.

Organizacijos sėkmė dažnai priklausys nuo to, kaip ji sugebės skaitmeninių technologijų pagalba praturtinti esamas paslaugas ir produktus.

ONE GOAL dinamiško valdymo sistema leidžia organizacijai greitai sukurti naujus bendravimo su klientu būdus (mobiliąsias programėles, informacijos pateikimą internete). Tačiau vien tik greito sistemų kūrimo funkcionalumo neužteks, jei organizacija negalės tinkamai reaguoti į kliento kreipinius bet kuriuo nauju skaitmeniniu kanalu.

ONE GOAL dinamiško valdymo sistema tuo pačiu užtikrina, kad organizacija sugebės greitai ir veiksmingai reaguoti į bet kuriuo skaitmeniniu ir įprastu būdu gautą kliento kreipinį. Be to, sistema yra pritaikyta reaguoti į įrenginių internete sukurtus įvykius, koordinuodama žmones, sistemas ir sujungtus įrenginius, siekiant atlikti darbus ir pasiekti organizacijos tikslus.

Užklausa išsiųsta.
Netrukus susisieksime