ONE GOAL technologijos

ONE GOAL dinamiško valdymo technologija. Nuolatinis kliento potyrių gerinimas, organizacijos veiklų suderinimas siekiant bendrų strateginių tikslų, į tikslą orientuotų dinamiškų ir standartizuotų procesų valdymas, veiklos koordinavimas ir darbuotojų bendradarbiavimas realiu laiku yra integruoti ONE GOAL dinamiško valdymo sistemoje. Tai padeda organizacijoms atrasti naujus išskirtinius veiklos būdus, tapti labiau fokusuotomis į klientą, greitesnėmis, lankstesnėmis, rezultatyvesnėmis ir efektyvesnėmis.

ONE GOAL roboto-programuotojo technologija (automatizuotas programų kūrimas, Low-Code/No-Code programų kūrimas) leidžia minimaliomis pastangomis kurti Jūsų veiklą gerinančias informacines sistemas. Sistemas gali kurti už veiklos sritis atsakingi darbuotojai su minimalia programuotojų ir IT specialistų pagalba.

  • Jūs galite papildyti bendravimą su klientu naujais skaitmeniniais kanalais (pvz., e-parduotuve, mobiliosiomis ryšio su klientu programėlėmis, klientų lojalumo skatinimo sistema ar pan.) ir tai atlikti greitai – rinkos reikalaujamu greičiu.
  • Taip pat, ONE GOAL robotas-programuotojas padės Jums sukurti darbo procesų automatizavimo sistemas ir darbuotojų rezultatyvumą didinančius įrankius.

ONE GOAL tampa skaitmeninio verslo tramplinu – suteikia galimybę eksperimentuoti ir sukurti turtingesnes, technologijomis paremtas paslaugas arba visiškai naujus skaitmeninio verslo modelius ir valdyti juos realizuojančius vidinius organizacijos procesus.

Užklausa išsiųsta.
Netrukus susisieksime